| Verne a întrebat:

ma adresez in special ascultatorilor de rock/country, am facut o piesa (in care cant eu) este o combinatie de country cu rock si as vrea sa stiu daca va place, si accept cu mare placere sfaturile voastre, ce parere aveti? https://www.youtube.com/watch?v=WAZ9W8aaHRk

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Istrumentu e oarecum ok, insa vocea...chiar nu inteleg ce ai facut acolo,parca ai adaugat un reverb,insa e atat de prost inregistrat incat nici nu pot sa disting.
Ce microfon ai folosit?
Ai tras printr o interfata audio?
Lasand la o parte ceea ce tine de inregistrare, mai lucreaza vocea, daca crezi ca nu esti in stare sa faci vocea cat de cat ok, mai bine n o mai face, strica totul.

| Neberius13 a răspuns:

Can fals