| Rockeritza66 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine azi cu cateva raspunsuri? Ce melodii de rock satanice stiti? happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| TheLordofSalem a răspuns:

Caută melodii ale trupelor de black metal. În special Gorgoroth, Dark Funeral, Behemoth, Dimmu Borgir, Belphegor, Immortal, Satyricon, Marduk, Burzum, Dark Throne, Bathory, Emperor, Mayhem, Carpathian Forest, etc. Mai găseşti tu.

| Duucu a răspuns:

Mereu mi-a plăcut cum începe Behemoth - Slaves shall serve
Mai poți încerca și Gorgoroth.

| Duucu a răspuns:

Îmi place cum s-a străduit să o facă.
Vocea în sine nu o agreez cu un instrumental așa de bun.

| Duucu a răspuns:

Ești nou/nouă pe TPU, deci cum penisul ariciului știi ce ascult?
Wintersun ascultam odată, și de atunci lumea crede că încă o mai fac.Totuși,eram mai dependent de Ensiferum.
Nu-mi place vocea de death prea groasă, nu poți să ceri de la oameni ce vrei.

| Duucu a răspuns:

Groane? Noh, acum nu mai trebuie să mă ascund.
Încă mai ascult Ensiferum cu orele, și aștept cu inima-n găt să apară Time II de la Wintersun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
The Red Hot Chili Peppers - Californification
Nirvana - The Man Who Sold The World
Green Day - Boulevard Of Broken Dreams
Cargo - Ziua Vrajitoarelor
Europe - The Final Countdown
AC/DC - TNT
Aerosmith - Crazy
Soundgarden - Black Hole Sun
Guns n' Roses - Don't Cry
Linkin Park - Crawling
Scorpions - Always Somewhere
Lenny Kravitz - Believe in me
Lenny Kravitz - I Belong to You
POD - Youth of the Nation
Limp Bizkit - Rollin'
Metallica - Nothing else matter
Te pup!

| FadetoBlack a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă-te.

| Duucu a răspuns (pentru FadetoBlack):

De ce o ataci în circumstanțele astea? Nu vezi că e un înger înfrănt?

| FadetoBlack a răspuns (pentru Duucu):

Îmi place să atac persoane tongue

| Dumniezău a răspuns:

Dark funeral-666 voices inside si sunt si mai multe, dar asta e preferata mea.

| JeffRider93 a răspuns:

Disturbed-Hell,Disturbed-Down with the sickness, Disturbed-Inside the fire.Astea 3 cam dau spre satanism.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Nu știu de ce dar am impresia că ești cam poser.