| ionutza96 a întrebat:

:* Ma primit cadou un IPOD CLASSIC, mi-am instalat ITUNES dar nu stiu cum sa imi pun muzica, poze si alte minuni pe el...va rog sa ma ajutati urgent! >FUNDITAbig grin

4 răspunsuri:
| MarcŞiAtât a răspuns:

Deci. Deschizi itunes, si in coltul din stanga sus ai "file". Dai acolo apoi "add file to library " iti alegi melodiile apoi dai sinc.

| sgof a răspuns (pentru MarcŞiAtât):

Dap, dar uite, fac asta si dupa 2 saptamani ma trezesc sa mai pun alte melodii... daca nu sunt cumparate de pe itunes nu se sterg cele din prima transa, ramanand doar cele dintr-a 2-a? mersi big grin

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru sgof):

Nu. Se sterg decat daca vrei sa pui de pe alt user. ( daca am inteles ce vroiai sa spui.)

| ionutza96 explică:

Am primit* (sorry)