| Ioana_Monica_Codreanu_1987 a întrebat:

IPOD

Am primit cadou un IPOD. Cred ca e IPOD NANO.

Problema este ca nu stiu sa imi fac pun muzica, video sau poze pe el.
Am descarcat si am instalat iTunes. Nu am reusit nicicum sa imi fac cont. Am niste piese pe PC, dar nu stiu sa le instalez pe IPOD. Cer ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| Varzar_Raul_1999 a răspuns:

Pai tot de pe iTunes trebuie sa te descurci. In iTunes ai sus ceva meniuri. Trebui sa gasesti Music. Apoi tragi cu mouse-ul muzica din calculator acolo

| Ioana_Monica_Codreanu_1987 explică (pentru Varzar_Raul_1999):

Am incercat sa imi fac cont dar nu s-a finalizat, posibil din cauza ca nu am cont bancar. Am copiat 5 piese din pc in IPOD, dar imi apare doar 1 piesa. Poate nu am facut corect setarile iTunes. Am sa ma chinuiesc pana o sa ma prind de schema.

2 răspunsuri:
| Ioana_Monica_Codreanu_1987 explică:

Astept si alte raspunsuri pentru ca nu mi-am rezolvat problema cu contul si cu adaugarea pieselor crying