| 00Roxanne a întrebat:

Madalina Manole sa omorat din cauza depresie post natala sau a terminat-o psihic sotul ei?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Ea nici macar nu s-a tratat. Ce motiv avea sa se sinucida? Niciunul. Macar de ar fi fost bolnava cronic. Nici macar nu a luptat pentru binele ei. Nu cred ca era rezistenta la antidepresive sau alte medicamente pentru a renunta cum a facut ea si a apela la propria moarte. Daca s-a omorat ea, ce sa mai zica cei care nu raspund la niciun medicament?

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Din prostie. Probabil că nu bubuia de inteligență.
Nici una din motivațiile de mai sus nu stă în picioare.
Depresia se tratează și se ține sub control, iar soțul/soția dacă te stresează prea tare, îl trimiți la origini, bagi divorț și pleci în croazieră pe Mediterana. laughing