| LostHappiness a întrebat:

Mi-a intrat de curand o chestie in cap si nu prea pot sa o scot... big grin
Vreau sa imi cumpar si eu o chitara electrica si nu prea stiu multe despre asta. Cam cat ar costa una mai ieftina dar si buna [odata cu amplificator]? Si un profesor si lectiile cam cat costa laughing? Ma refer din Bacau daca stie cineva va rog! Funda! >: >big grin

Răspuns Câştigător
| JiYoon124 a răspuns:

Pai...o chitara costa aproximativ 8 milioane de lei noihappy si cu amplificator, iar lectiile costa intre 3-4 milioane pe semestru.Bafta!

1 răspuns:
| JiYoon124 a răspuns:

Pai...o chitara costa aproximativ 8 milioane de lei noihappy si cu amplificator, iar lectiile costa intre 3-4 milioane pe semestru.