| IonutzzaRalucutzza33 a întrebat:

Buna TPU mi.am cumparat un CD si as vrea sa bag pe el niste melodii pentru mama mea, ma puteti ajuta? adica..sa.mi explicati toti pasii cum trebuie sa fac sa-mi bag melodiile. Ps:Este prima data...tongue! FUNDA MS!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa ne spui daca ai Nero sau nu, si ce cd cu muzica vrei : audio sau mp3!

| IonutzzaRalucutzza33 explică (pentru lpavel):

Ipavel nu mai e nevoie am reusit pe cont propriu happy Mersi oricum, si am Nero acum! Mp3winking... ai FUNDA PA!

1 răspuns: