| becka133 a întrebat:

Puteti sa imi explicati mai bine videoclipul de la Avicii - Wake me up? Funda + voturi.

Răspuns Câştigător
| ana1500 a răspuns:

Fetele se simteau singure, intr-un loc neintelese de nimeni, erau diferite, nu erau la fel ca cei din locul unde locuiau si erau considerate niste ciudate, din cauza ca erau diferite. dar, pana la urma, intr-o zi, fata cea mare a descoperit niste oameni, la fel ca ele, care nu le considerau ciudate. happy si se puteau distra impreuna. asadar, datorita acestui fapt, fetele s-au mutat in acel loc, cu oameni asemanatori lor happy sper ca ai inteles ce am vrut sa spun

| becka133 explică (pentru ana1500):

Asa ma gandisem si eu prima oara dar parca lipsea ceva..Mersii mult! :* happy

1 răspuns: