| AlyiX a întrebat:

Bună TPU, se pare că revin cu o altă întrebare laughing Nu știu dacă unii dintre voi aveți sau ați avut Blog pe Blogspot.
Eu am de mai mult timp, dar mă rog, nu contează.
Faza este că am avut o prietenă care m-a ajutat să pun muzică pe blog, dar acum când am intrat din nou pe blog (după 2 aprox. de la ultimul post) m-am gândit să pun altă melodie pentru că cea de dinainte este oribilăăăă.
Întrebarea este următoarea, cum fac să pun o altă melodie. Am încercat ceva dar mi-a ieșit o brânză.
P.S. melodia este prin metoda HTML big grin
Fundă pentru cel mai bun și explicit răspuns

4 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Nu ne-ai spus ce widget ati folosit pentru a pune melodia. In principiu iei codul HTML al noii melodii si inlocuiesti in codul vechi.

| AlyiX explică (pentru GabyB94):

Am ăncercat să fac asta și nu știu de ce, n-a mers...

| AlyiX explică (pentru GabyB94):

Încercat*

| AlyiX explică:

După 2 ani aprox.* am vrut să zic rolling on the floor