| GabitzuDragutzu a întrebat:

Incerc intruna sa bag muzica pe telefon.Am incercat sa descarc o melodie pe calculator si apoi sa o bag in tele fon cu cablu de date imi puteti arata site-uri ce sa fac dar doar prin metoda de care am spus-o.Dau funda la cel mai explicit si de inteles raspuns care il dati.Grabitiva va rog.

6 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Ce telefon ai?

| GabitzuDragutzu explică (pentru WhatheWow):

Samsung Wave Young

| WhatheWow a răspuns (pentru GabitzuDragutzu):

Caută pe Google "Samsung Kies" și descarcă-l în calculator; instalează-l și apoi, când conectezi telefonul la PC, îl recunoaște și poți transfera ce fișiere vrei.
Poți și fără dar trebuie ca PC-ul să-ți recunoască telefonul și să instaleze driverul pentru el.
Dacă ți-l recunoaște atunci intri în my computer și vezi că apare ca hard cu numele tel.
Ce Windows ai?

| GabitzuDragutzu explică (pentru WhatheWow):

7 Ultimate

| alex64 a răspuns:

Depinde de telefon

| NELU36 a răspuns:

Daca ai cablu de date e simplu.Trebuie sa setezi browserul de internet sa descarce melodia direct in te lefon! De exemplu:Mozila, dai clic la unelte, optiuni, salveaza fisierele in discul telefonului si gata!