| aureljeo a întrebat:

Buna TPU si La multi Ani!
am si eu o nevoie de numele unei piese.la petrecerea de revelion mai spre dimineata dj a pus o piesa in italiana cantata de o faemeie iar in versuri avea : una canzone,... plus ca am mai auzit-o si pe la majorate si am uitat sa intreb dj cum se numeste.
Va Multumesc
ps daca imi mai aduc aminte de ceva versuri o sa revin

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Era mai lenta melodia? Mai rapida? Bass etc? Revino cu cateva detalii legate de negativ chiar de nu iti amintesti versurile... https://www.youtube.com/watch?v=l2l_bkgPock
Poate iti place si melodia asta :D.

| aureljeo explică (pentru Vanqu1sh):

Piesa este dance si are si ceva mix in ea...

1 răspuns: