| JuliaAnda a întrebat:

Buna TPU.Sincer ma enerveaza foarte rau verisoara mea. L-a vazut si ea o data pe prietenul lui adrian tutu acela care a fost la romanii au talent si s-a,, indrogastit" de el, iar acum m-a rugat frumos sa ii fac rost de o poza sau poze cu el si numele lui. Aveti voi poze, sau macar stiti cum il cheama? Dau fundita! vreau un raspuns mai repede!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Http://www.facebook.com/......rofile.php
Veron George il cheama

8 răspunsuri:
| JuliaAnda explică:

Stiu ca asa il cheama pe ala care a cantat, dar eu vreau sa stiu cum il chema pe prietenul lui.Citeste si tu intrebarea!

| JuliaAnda explică:

Eu nu vreau poze vu andrei tutu ci cu prietenul lui!

| deea98 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Apare si prietenul lui pe acolo:]. Cand mai gasesc poze, te anunt:*. Promit.

| ßℓøηdåcцмιηтє15 a răspuns:

Buna,eu am o gramada de poze cu el, daca vrei baga id-ul meu in lista si iti trm multe...happy[mada_ale_flory id-ul]

| RoxanaRx a răspuns:

Chiar NU ati avea sanse cu el happy! Il cunosc destul de bine si stati chill happy