| mafka a întrebat:

sint o mare fana Michael jackson.si ma uitam pe youtube despre -mj nu este mort. mi se parea ca sunt dovezi reale si as vrea sa vad parerile voastre! uitati linkul la video http://www.youtube.com/watch?v=mmq7O3_zXRI

Răspuns Câştigător
| AngelCrystals a răspuns:

Scuze ca iti zic asta dar Michael Jackson chiar a murit.Filmul asta e plin de tot felul de superstitii, au mai existat zvonuri cum ca nu ar fi murit si ca voia sa fie lasat in pace.Ce este in film mi se pare prea ciudat si daca te uiti la data ai observa ca este de vreo doi aproape.Nu s-ar face destul scandal la tv cu filmul asta pentru ca e prima data cand am auzit de el.

7 răspunsuri:
| Roxxette a răspuns:

Nu stiu ce sa cred pe unele siteuri scrie ca este mort de 15 ani iar pe altul ca traieste singur pe o insula si daca el crede ca noi stim ca e mort o sa ne faca o mare bucuriie intorcandu-se inapoi.Nu prea stiu ce sa cred. Gandeste-te logic unii inca il mai asteapta pe Elvis laughing P.s si eu sunt o mare fana. sad

| aumih16 a răspuns:

Ba este pentru ca a luat pastile cu pumnul din cauza operatiilor estetice a purtat masti plasturi pe fata el a avut si problema aia cu albirea tenului inca din anii 80 dar care a avansat cu timpul in anii 90 dupa aia anii 2000 care la fel i-au fost fatali ca ii cazuse nasul

| Iulian03 a răspuns:

El e mort de 4 ani.

| ElenaMaria003 a răspuns:

DECI. Michael a fost omorat, ok? A fost omorat de niste oameni(Illuminati-adica diavoli) care au vrut ca MJ sa li se alature dar nu au reusit si tocmai de asta l-au omorat, pentru ca Michael a ramas de partea lui Dumnezeu. Aceasta teorie si nu stiu daca ati mai auzit, cea cum ca "Michael ar fi murit inainte de Thriller" sunt false si spuse tocmai de acestia care au vrut sa-l omoare. Au emis aceste "conspiratii" tocmai pentru a nu se crede ca a fost ucis de ei. Sper ca m-am facut inteleasa.

| raduuul a răspuns:

Gandeste-te un pic : MJisi iubea mult fanii crezi ca le-ar sfasaia sufletele in asa un fel?

| alina244 a răspuns:

Si eu sunt o mare fana mj si ma doare ca zic asta dar el chiar a adormit adica sa fim seriosi michael ar face una ca asta sa planga o lume intreaga si totusi se gandea si la fani care daca i auzit la tv in Romania s-au ucis 7 OAMENI cand au auzit ca a murit si nu cred ca si-ar fi dorit asta si mai ales ca paris a tinut discursul ala asa de. dureros si nu cred ca se prefacea si asa. eu mi-as fi dorit sa zic ca el traieste dar nu e asa. el traieste prin muzica lui si prin fanii lui, familia si imi este dor de el in fiecare zi ii simt prezenta si ma gandesc ca acum noi fanii trebuie sa facem ceva ca sa triasca si peste 1000 de ani! spe ca am fost de folos intr-un fel (stiu ca ai dat funda deja dar eu tot am vrut sa scriu)

| KaTa_1055 a răspuns:

Cate lacrimi sa mai aiba copii dupa 1 luna si ceva in care michael era la autopsie si 2 pe dave nu puteau sa-l bage asa in direct cu ochii si arsurile, eu zic sa-l lasam sa se odihneasca.