| lykkeli a întrebat:

Stie cineva muzica din anii 90' 80' stil emo?

3 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Hey.Prin anii '80 '90 nu exista acest stil emo, asa ca nici muzica de genul acesta. Poti cauta doar muzica rock, gen Heavy Metal.

| RockaruL a răspuns:

In anii '80 nu exista stilul emo... abia prin '90-'95 a aparut acesti stil numit emo care s-a facut cunoscut ca o intruchipare a rockului! Te asigur ca nu vei gasi muzica emo din ani '80! Cum a spus si Exit vei gasi doar ceva gen heavy metal! Succes!

| lykkeli explică:

Ba da exista. si inca de pe la inceputul 90' lor.Doar ca nu era chiar bine definit.