| DyannaDya a întrebat:

Stie cineva vreun program cu care pot face karaoke la melodii? Adica sa iau orice melodie si prin acel program sa fac in asa fel incat sa imi dispara vocea celui care canta si sa ramana doar muzica? Multumesc!

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Nu exista nici un program care poate scoate vocea dintr o melodie. dar exista un soft -->Audacity http://www.videotutorial.ro/? p=4401

| DyannaDya explică (pentru IndiferentXD):

Am vazut tutoriale cu Audacity, am incercat dar vocea nu este eliminata de tot. Deci, as dori alte programe sau soft-uri big grin.

| IndiferentXD a răspuns (pentru DyannaDya):

Nu exista program care sa elimine vocea definitiv... nici soft nimic. Singura sansa este sa gasesti negativul acelei piese!

| mmmmmicu a răspuns:

Cool edit pro