| MariaaFairytale a întrebat:

Stie cineva un program de karaoke?
Sa scoata vocea si sa ramana doar melodia.
FUNDA cel mai bun :*
Va rog love struck

Răspuns Câştigător
| gicaputinica a răspuns:

Din pacate, nu exista asa ceva!
Toate programele care se lauda cu asta, nu fac decat sa diminueze frecventele de baza ale vocii dar si a instrumentelor care canta pe acea frecventa. Prin urmare, iese un material in care basii si inaltele se aud normal iar mediile mai incet.
Vocea, tot se aude chiar daca mai incet.

6 răspunsuri:
| Ezzio a răspuns:

Audacity este folosit nu doar pentru Karaoke dar si pentru inregistrarare de muzica.Il descarci
http://audacity.sourceforge.net/
apoi faci cum face aici:

http://www.youtube.com/watch?v=JYO7Fj5BORM
Peace

| gicaputinica a răspuns (pentru Ezzio):

Si audacity, face acelasi lucru pe care l-am spus mai sus dar... poti incerca!

| MariaaFairytale explică (pentru Ezzio):

Programul este bun, mersi.
Dar..am facut exact cum imi zice la video si nu mergestraight face
:'(

| Ezzio a răspuns (pentru MariaaFairytale):

Incerca alte videoclipuri pana reusesti.

| MariaaFairytale explică (pentru Ezzio):

Am reusit..multumesc mult! happy
Desi la unele tot se mai aude vocea ..de departe.

| gicaputinica a răspuns (pentru MariaaFairytale):

Pai. e ce ti-am spus! Nici-un program nu sterge vocea definitiv!