| clso a întrebat:

stiti mi-am luat un telefon cu touch screen si as vrea sa stiu cum se baga poze si muzica pe el fara usb si blutudul nu merge ca de cand l-am luat l-am scapat in continu pe jos daca stiti vre o modalitate va rog spuneti-mi-a daca imi dati raspunsuri bune fundita:d

2 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Alta metoda...

Ai card de memorie?
Daca da atunci intreaba pe cineva daca nu are compatibil cu telefonul tau si sa-ti puna si melodii pe ala, il imprumuti sau faceti schimb de carduri
Daca nu pune-ti net pe telefon si descarcati alta solutie nu este

| MissChocolatte a răspuns:

Ia-ti card de memorie si adaptor de card pentru USB, si atunci poti baga pe el mii de poze, melodii si vieo tongue sper ca te-am ajutat :* fundita?