| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul.
Imi cer scuze daca nu stiu sa ma exprim bine doar ca nu le am de nici un fel cu telefoanele
Am LG touch screen si faza e ca inainte cand bagam cablu imi aparea pe ecranul calculatorului ca sa bag poze muzica si ce mai doream, dar acum cand bag acel cablu merge doar ca sa imi incarce bateria si nu mai apare pe ecran.
Care e problema pana la urma? ce pot face ca sa apara ca inainte sa-mi pot baga muzica si poze in telefon?
FUNDA la cine imi poate explica

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Ti-ai dezactivat aceasta optiune de a aparea pe ecran, trebuie sa intri in setari retea si sa modifici de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste card de memorie.