| Ella_9296 a întrebat:

Sunt fana infocata Bon >Jovilove struck8- Cu toate acestea, nu am putut ajunge la concertul pe care l-a avut in Romania... dar m-am uitat la el pe youtube, si l-a sfarsit din cate stiu a promis ca se va reintoarce. voi credeti ca va mai veni?puppy dog eyes

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Si mie imi place foarte mult si de asemenea, nu am putut merge la concert. Eu cred ca sunt sanse sa mai vina, din moment ce am observat ca tot mai multe trupe importante concerteaza si pe la noi. Sper sa revina happy.