| bubulina2012 a întrebat:

Hey tpu..vi se pare normal ce se spune despre ladygaga cum ca ar aduce diavolul la noi in tara? Eu una nu cred si + ca sunt o fana infocata si am locuri la MonsterPit abia astept concertul si as vrea sa stiu si parerea voastra multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Asta au spus si cand au venit cei de la AC/DC si vad ca nu s-a intamplat nimic pana acum. Stai linistita, nu se va intampla nimic. A avut 13 concerte pana acum si va mai avea 58. Nu cred ca Romania e tocmai locul in care ar vrea sa vina Diavolul.

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu aduce diavolul, aduce chestii mult mai rele. Să spunem că miile de fani obsedați (deși nu înțeleg ce vedeți la ea) care țipă în gura mare pe stradă și care-și fac simțită prezența și pe TPU pot fi un exemplu bun. A venit și lady caca în Românica noastră.

| unul1 a răspuns:

Politica de marketing! Sa fim seriosi, ai vazut un artist religios foarte cunoscut? Eu de asta nu o suport pe Gaga! Tot ce face este pentru marketing, ca sa fie tot mai populara.

| catiussh a răspuns:

Salut...Mi se pare absurd faptul ca ea ar aduce diavolul.Pur si simplu asa e stilul ei tipator si infiorator.Da asa e un om normal ca si noi ..De exemplu in 2009 cind ea interpreta piesele : just dance,love game, poker face, avea o tinuta normala, si atunci nimeni nu zicea de diavol, dar acum brusc asa e...Un sfat, nu crede toate prostiile astea, du-te la concert si savureaza muzica eiwinking