| Sunnyツ a întrebat:

Sunt singura, sau credeti si voi ca acest cover este de 100 de ori mai bun ca originalul?

http://www.youtube.com/watch?v=Vt81MEquJmI

7 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Sa-mi fie cu iertare, dar nu stiu cine este Ruby. laughing
Tipul e amuzant. happy
Hmm, tipul a fost la Dansez pentru tine, nu?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mai bine ma uit la acest individ, decat sa o vad pe asa zisa Ruby.
O seara bunahappy

| Sunnyツ explică (pentru caramela):

De aceeasi parere sunt si eu. Seara buna happy

| caramela a răspuns (pentru Sunnyツ):

Ai cerut o pare si eu ti-am zis-o! ai fi vrut sa mint?

| Mădă0611 a răspuns:

Video Manager --> History --> Ruby - Stinge Lumina - cover --> Remove laughing si da, suna mai bine, desi originalul doar o data l-am auzit, suficient cat sa cred ca au schimbat aia de la cablu U Tv cu Taraf Tv.

| IndiferentXD a răspuns:

Mi'ai stricat seara cu ratonu asta straight face

| Love4Music a răspuns:

Melodia Ruby _ Stinge Lumina este un esec in muzica
Acuma am ascultat varianta trimisa de tine originala nu am cutezat sa o ascult pana la capat.
Cei de la Ha Ha Ha production sigur nu au ascultat melodia inainte sa o scoata pe piata.