| RockNbeer a întrebat:

Care suna mai bine, originalul sau cover-ul?
http://www.youtube.com/watch?v=9iUTRUovNb0
http://www.youtube.com/watch?v=CrnTla2ETN4

16 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Cover-ul

| SkizoMetal a răspuns:

Cover-ul.
Ue, cavalere în armură albă!laughing

| RockNbeer explică (pentru SkizoMetal):

Defapt...nu am specificat ce culoare are armura, sau asa ma vezi tu?

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

Mna, mintea mea merge foarte ciudat. Am crezut că ai spus albă, şi aşa ar fi mers în situaţia aia. laughing Dacă nu-i albă, atunci lămureşte-mă şi pe mine ce culoare are. thinking

| RockNbeer explică (pentru SkizoMetal):

Calul este alb(pentru ca sunt rasist si nu imi plac negri) iar armura, este incolora...pentru ca interiorul conteazawinking

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

Awwww. Trebuie să recunosc, am crezut că eşti ăla în armura albă.

| RockNbeer explică (pentru SkizoMetal):

E bun si asa, bine ca nu ma vezi in armura roz, atunci mi-as fi pus niste semne de intrebare?

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

Slabe şanse. Am urât, urăsc şi voi urî mereu culoarea aia.

| RockNbeer explică (pentru SkizoMetal):

De unde sti ce iti "prepara" viitorul.
Te vezi peste cativa ani cu un tricou roz one direction.
Daca mai fi intrebat acum vreo 5 ani ce e ala rock ti-as fi zis ca este muzica satanista...

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

Eu nu o văd pe SkizoMetal cu un tricou roz cu feţele ălora pe el. Mna, ai şi tu dreptate că niciodată nu se ştie, dar în cazul meu nu voi lăsa să se întâmple asta. Şi nu cred că pot trece de la rock şi metal la mhm. chestiile alea comerciale.
Btw, trebuie să fie drăguţ să se vadă avatarul meu la notificări. ^^

| RockNbeer explică (pentru SkizoMetal):

Ahh.te-ai prins laughing

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

:p De unde eşti, bre?

| RockNbeer explică (pentru SkizoMetal):

Iti trimit id-ul prin mesaj imediat daca ai chef de conversatie, si vorbim mai incolo.

| SkizoMetal a răspuns (pentru RockNbeer):

Okey. Eu mereu am chef de conversaţie. :3

| costinf a răspuns:

Clar a doua varianta

| greenlover34 a răspuns:

Cover-ul!