| deliapisicutza a întrebat:

V-ar placea ca One Direction sa sustina un concert in Romania?

Răspuns Câştigător
| dutzaaa12 a răspuns:

Da.eu una nu ascult melodiile lor dar fanii acestei trupe ar fi incantati

40 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sper sa nu.

| Pricked a răspuns:

In niciun caz!

| deliapisicutza explică (pentru Pricked):

Parerea fiecaruia, ma car tu nu ai inceput sa zici nu stiu ce ca sunt spoil nu stiu cum, cineva care are capul pe umeri serios!

| ピンク a răspuns:

Nu
- The End -

| KristalPop a răspuns:

Nu!
Sunt oribili, sunt de c****.
Pentru mine Justin Biber = One Direction.

| TheStory a răspuns:

Parca ar fi mai multi justin bieberi. Astia nu au treaba cu muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Puţin îmi pasă, oricum nu aş călca acolo.

| Ella3133 a răspuns:

Momentan nu...adica la noi promovare canci[la tv]...adica nu prea au fani incat sa faca un concert real.Singura speranta adevarata X-Factor laughing.Eu una asi fi destul de fericita, dar aparent unora nu le place

| deliapisicutza explică (pentru Ella3133):

Da, dar unii nici nu au ascultat vreo melodie, si incep sa vorbeasca, sa se bage ca paduchele in frunte, daca stii vorba,, daca nu, nu ma deranjeaza sa ti-o explic happy

| Ella3133 a răspuns (pentru deliapisicutza):

Gen musca in lapte...da.....stim bine motivul pentru care 1D au atatia fani[in afara de dragalasenia lor laughing]

| para001 a răspuns:

Nu.nu.i suport

| InnocentLoovee a răspuns:

Sincer, nu.

| Lykan a răspuns:

Ar fi fain dacar trece pe aici

| andipd a răspuns:

Nu...LOL rolling on the floor Daca vor veni aici sigur se vor minuma...ca doar locuim in ROMANIA!

| allison20 a răspuns:

Da :X cum sa nu?

| LanaSpectrum a răspuns:

Sper sa nu vina...

| Stefanyax0 a răspuns:

Nu, deoarece nu mă pot duce laughing. Oricum nu prea îmi plac, am auzit că Liam ar vrea să viziteze România, pentru ca ar vrea să afle mai multe despre Dracula și să viziteze Castelul Bran... dar nu știu thinking

| OtipaOarecare a răspuns:

Mi-e nu mi se pare ca aceasta trupa, One Direction, este cum spun ceilalti, ceva gen"oribili". http://www.youtube.com/watch?v=1OZ7ufR7JCY Asta vi se pare voua urat? Ca mie nu! Da as dori foarte mult sa vina aici,dar si tara ar trebui mai ingrijita caci, pe bune acum, toata tara stie ce spun unii straini despre noi! Oricum ii astept, pentru ca si aceasta este muzica buna, nu doar metal/rock.Pe bune acum...

| XalexandraX a răspuns:

Eu as vrea

| adeliz a răspuns:

Normal...

| dutzaaa12 a răspuns:

Vai! d.dar de ce raspunsul meu este castigator?!

| deliapisicutza explică (pentru dutzaaa12):

Pentru ca tu ai spus ceva adevarat, si nu ai inceput sa ma critici doar pentru ca ascult o trupa, ca alti nerozi... oricum nu mai conteaza,

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Stiu ca deja e februarie si eu abia acum raspund dar na eu as vrea desi nu i as putea vedea pentru ca sigur ar concerta la Bucuresti si sunt din arad si nu as putea sa merg pana acolo nu as avea cu cine dar mi ar place chiar daca eu nu i-as vedea

| deliapisicutza explică:

E parerea fiecaruia, mie cel putin mi-ar placea, ma car au melodii mai bune ca altii

| 666metallica666 a răspuns (pentru deliapisicutza):

Copil spoiled ce esti, astia nu au melodii mai bune nici ca dracu... pune si tu mana si citeste o carte si asculta muzica buna ca astia de la one direction sunt afoni si retardati =|

| PuTTy a răspuns (pentru 666metallica666):

Bravo frate in sfarsit cineva care ma intelege

| deliapisicutza explică (pentru 666metallica666):

Daca ascult 1 sau 2 melodii nu insemna ca nu ma preocupa scoala ok? si ca sa stii sunt cea mai buna din clasa si citesc ok/ frate am pus o intrebare, nu inteleg ce va crizatia sa. na si daca sunt retardati ce are? si atunci de ce au ajuns unde sunt, oricum, frate, lumea e asa idioata serios

| deliapisicutza explică (pentru PuTTy):

Bai si eu te inteleg ca nu-ti place, e parerea fiecaruia, dar nu imi place doar mie

| deliapisicutza explică:

Auziti nu stiu daca uniii dintre voi macar au auzit de truipa asta sau au ascultat melodii ale lor, dar nu-mi pasa, am pus o intrebare, ok?

| deliapisicutza explică:

E lasati ca mai vedem noi daca vreodata o sa concerteze vedeti voi cum se umple acolo de oameni, da oricum, nu avd cu ce va ajuta sa-i injurati si alte chestii

| PuTTy a răspuns:

One direction nici nu le place tuturor romanilor laughing doar tie laughing rolling on the floor aiurea cu ce te ajuta intrebarea asta straight face frate tu stii la ce este bun TPU straight face waiting laughing rolling on the floor

| deliapisicutza explică (pentru PuTTy):

Nu imi place doar mie da, si am pus o intrebare, e o tara libera laughing oare cum ai fi reactionat daca as fi pus o intrebare pentru alta sectiune...e nu zic mai mult. si stiu la ce e bun si nu inteleg la ce te intereseaza

| EverybodyLies a răspuns:

Nici pe departe. big grin

| DodyQkz a răspuns:

Nu. E varza trupa aia laughing.

| 666metallica666 a răspuns:

In nici un caz...e cea mai tampita trupa din lume...in schimb oamenilor le-ar placea sa vina Metallica sau Iron Maiden n_n

| deliapisicutza explică (pentru 666metallica666):

E parerea ta ok? de unde stii ca "tuturor" le-ar place? si nu toti cred ca e cea mai tampita trupa ok? e parerea fiecaruia

| Chertes_Mitzaa_Bwaa_Mihai_1995 a răspuns:

Sincer,nu sunt fan dar ar fi o onoare pentru noi.

| deliapisicutza explică (pentru Chertes_Mitzaa_Bwaa_Mihai_1995):

Da, am car tu nu ai spus ceva ca altii, sa "crizeze" laughing, un raspuns destept happy

| AndreeaDeea19990901 a răspuns:

Sigur Ca Da..Sunt un Directioner la fel ca si tine si mi-ar placea...:X