| ovidutzuu a întrebat:

Buna TPU va plac manelele? si de ce? si da va plac ce artisti preferati?

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Am toate motivele sa urasc "muzica" aia.Cand ii aud pe altii spunand ca "fiecare asculta ce vrea"...nu este valabila atata timp cat pe mine si pe cei din jur ii afecteaza atat de mult...chiar si modul de viata al romanilor este influentat de manelestraight face
-manelele reprezinta una dintre problemele prin care tara asta a decazut atat de mult;
-versurile...care influenteaza rau pe multi romani in general copii;
-modul in care se comporta..au ei ceva ce ma respinge mereu;
-aceleasi subiecte de melodii mereu(dusmani, bani, femei,"dragoste", masini)ceea ce pe mine ma face sa vomit scuze...;
-urasc femeile care asculta manele..cat de frumoase ar fii..cand le vad dansand pe rahatu ala de "muzica" imi vine sa le dau un topor in cap la propriu;
-urasc ritmurile orientale sau latino;
-ideea ca pe lumea asta exista muzica muuuult mai buna decat acest gen dar lumea refuza. spunand ca "maneaua e baza";
-lumea nu mai stie decat manele si ce mai e mainstream prin Romania;
-cei care asculta manele regulat nu mai stiu sa experimenteze si alte genuri de muzica;
-BOSS in sus BOSS in jos; ....ETC

| ovidutzuu explică (pentru Nucreeed):

Imi place de tine ca esti sincer/a bvv happy

| BlackFuneral a răspuns (pentru Nucreeed):

Boss de boss. băăă cum să nu-ţi placă manelele? Eşti praf...

| borutz a răspuns (pentru BlackFuneral):

Nu mai asculta jeguri, si apucate de ascultat MUZICA

| Duucu a răspuns (pentru borutz):

A glumit...

| BlackFuneral a răspuns (pentru borutz):

Să mori tu?

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Manelele ye viata mea :X:X:X

| Duucu a răspuns:

Salam și Guță.

| Vans a răspuns:

Copilu' minune, ăla înalt.Cel mai valoros.

| KristalPop a răspuns:

Nu, urăsc manelele deoarece promovează incultura şi indecenţa.
Nu am niciun "artist" preferat, în manele nu există artişti.

| andrei1237 a răspuns:

Buna.
Da recunosc mai ascult cateodata.Artistul meu preferat este Denisa.
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac manelele.
Nu am niciun ''artist'' preferat.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu nu imi plac, nu pot spune ca le urasc la superlativ deoarece nu le ascult si nu pot sa imi exprimi opinia despre acest gen de muzica.Fiecare asculta ce vrea!