| BlueCupcake a întrebat:

Tocmai au fost preselectiile de Eurovision, si au castigat unii Hotel Fm ( http://www.youtube.com/watch?v=YsXC2MSaP4E ). Ce parere aveti de melodie? Credeti ca avem sanse sa iesim macar printre primele 10 locuri? :d

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Din pacate, anul acesta n-am avut din ce alege. Nu cred, ca aceasta melodie are vreo sansa sa fie printre primele 10 la Erovision. Este foarte slabuta. Nu ma incanta, n-o gust deloc.
Dar oricum o sa-i sustin pe baieti de la Hotel FM, pentru ca reprezinta Romania.

6 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Intr-adevar nu prea am avut ce alege insa dupa distinto-open your eyes acestia erau cei mai potriviti...big grinbineinteles din lipsa de alte melodii demne de Eurovision...la noi a fost bunicica melodia insa cred ca la finala cea mare nu vor avea sanse.este o melodie comuna.sad

| ButterflyWings a răspuns:

Ma indoiesc ca va intra in top 10, foarte slaba piesa dupa parerea mea.

| Bogdan_8232 a răspuns:

Ma bucur doar pentru ca nu suntem reprezentati printr-o melodie "popcorn"(gen inna si restul). nu ma intereseaza cat de jos se claseaza la eurovizion piesa asta(care e draguta), ma duc ca ii rad in fata lu popcorn ala. pew pew

| biancatwt7 a răspuns:

Eu zic ca este slabuta melodia. juriul putea mai mult

| MisSToXiC a răspuns:

Nu pot sa cred, am vazut si eu, nu sunt incantata deloc... e nasola melodia...nu avem nicio sansa, mai bine o alegea(o chemau ) pe inna, pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul are o fata caraghioasa!