| WoKy a întrebat:

Buna TPU.
Vreau o melodie sau melodii care sa tina in suspans... Ceva de jale, care merg pe niste poze de adio, mai exact pentru masa festiva.
Am de facut un film cu poze din echipa scolii si la concursurile la care am fost impreuna si vreau sa planga toti.
Funda cine ma ajuta!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Te superi degeaba pe zasha. Raspunsul lui chiar este pertinent.
Vrei muzica mai de adio? Poti cauta soundtrack-uri de la jocuri/filme precum Lord of the Rings sau jocurile produse de Blizzard sau asa mai departe. Ai acolo suficiente orchestre care canta si suficiente fragmente incat sa iti ridice parul de pe mana de emotie.
Asta daca vrei sa faci ceva deosebit. Daca vrei ciurucuri... asteapta alte raspunsuri.

| WoKy explică (pentru brandiburu):

Mersi fain. Am gasit de la Gladiator.
Scuze Zasha, apreciez raspunsul, ca am gasit si manele de tristete.
Funda si zasha vot

3 răspunsuri:
| zasha a răspuns:

Ce e mai de jale decat o manea?!

| WoKy explică (pentru zasha):

Esti de afara fata de subiect.
Am nevoie de respunsuri concrete + ca nu e o vrajeala. Vezi-ti acolo de treaba ta. Poti sa raspunzi bine daca nu tot bine.
Fara suparare!