| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Buna TPU... vreau s-A va intreb, ce marci de chitari stiti si la niste preturi accesibile, dati-mi niste site-uri unde ma pot interesa de preturi si marci bune scuze dar am cautat pe google si n-am gasit plz dati-mi multe site-uri pup pa pa.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| inginer a răspuns:

La noi tara, accesibilie - Fender. Or mai fi altele, dar nu stiu. Oricum, astea sunt bune. Cel mai bine ar fi sa cauti un magazin de instrumente in orasul tau si sa te uiti acolo. Ai sa vezi si alte marci si iti dai seama cum arata. Plus ca vanzaorul iti poate povesti foarte multe. Are putini clienti si se plictiseste.

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mcmusic.ro -ai Aria si niste modele Ibanez ieftine
www.guitarshop.ro -Squier si Epiphone
www.soundcreation.ro

Sfat:nu'te lua Hora, Stagg
Apropo:ce fel de chitara electrica/acustica/clasica?