| Gabi266 a întrebat:

Hey! Am gasit un site cu un catalog Lady's si sunt preturi foarte bune, scria ca livrarea e gratuita, sincer imi este cam dubios... as vrea sa va intreb voi ce stiti de firma asta?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Buna! Ei bine, am o verisoara care era reprezentanta la aceasta firma. Pot spune ca nu este nimic dubios, insa nu prea multa lume stie de ea. Chiar daca preturile sunt foare mici sa stii ca produsele nu mi se par prea bune. Daca vrei sa te faci reprezentanta ai nevoie doar de buletin, si trebuie sa stii ca coletul soseste prin posta si trebuie sa platesti la sosirea lui.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Livrarea este gratuită dacă ai comanda mai mare de 60 ron.
Are și produse bune dar și mai puțin bune.
Așa este și la Avon/Oriflame din punct de vedere al calității.
Prețurile sunt bune în schimb și vine în maxim 2 zile și plătești la primirea coletului.
Pa, pa.

| BombonicaXD a răspuns:

In general produsele Lady's nu sunt de calitate, are produse de la firme din nustiucate tari diferite si se vede dupa ambalaj si promovare ca nu sunt bune(stiu ca o carte nu se judeca dupa coperta dar un produs bun nu are cum sa aiba un ambalaj asa prost facut si de prost gust, trebuie sa te atraga si ambalajul ca sa cumperi.La fel e si cu magazinele, una e un magazin cu geamuri acoperite cu cartoane si pereti neingrijiti, se vede ca produsele vandute sunt vechi, de proasta calitate si alta e un magazin curat, facut ca lumea cu bun gust). Deci eu nu iti recomand.Incearca produse Avon sau Oriflame, au aceleasi preturi si calitate mult mai mare.

| ninelus87 a răspuns:

Salut. eu am pe cineva care a lucrat la ei si nu a fost multumit. nici de produse nici de restul. daca vrei sa folosesti ceva cu adevarat bun treci la produsele tiande. au o retetă unică, a medicinii chineze, sunt pe baza de extracte naturale, iar eu am doar comentarii bune cu privire la ele.
uite aici si o sa le vezi: http://fitocosmetice-tiande.ro