| DeliciOaSaTaa a întrebat:

as vrea sa va intreb ce marci de laptopuri sa-u aparate de fotografiat stiti si care sunt cele mai bune si la preturi accesibile dau funda!

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Cele mai bune la preturi accesibile? cum vine asta? laughing.
La aparate foto ma bag... iti recomand Nikon D90. E foarte bun aparatul. si sunt acum ceva promotii prin magazinele mari gen selgros/metro. Ajunge undeva la 25 de milioane thinking acum, cu tva-ul asta. Dar bine, ai obiectivul standard si etc.In fine, e bun!

2 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

La laptop ti-as recomanda un asus sau acer.eu am asus ul50 ag si windows 7 si pot sa zic ca merge super bine

| cockie_green a răspuns:

Pai.eu pot sa iti zic despre laptopuri...
Eu am laptopul ASUS si sunt foarte multumita cu el a costat cam 27 de milioane. are windows 7 ti-l recomand