| Isabelamaria21 a întrebat:

Buna TPU vreau sa dau burta jos! Niste exercititi ceva?
P. S. Vreau exerciti care sunt eficiente sh pe care le-ati incercat sh voi sh merge! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Mușchii în primele două săptămâni se tonifică, nu uita să faci o ușoară încălzire înainte pentru a preveni febra musculară. Se începe de la un număr mic de exerciții pentru a ajunge să faci 2-4 seri în "pas vioi".
Asta ca o completare la cele expuse de @ginger
Pa, pa.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe lângă abdomene, urcatul scărilor în ritm rapid, alergat, sală, etc. trebuie să ai grijă să consumi alimente sărace în calorii eliminând fast-food-ul, alimentele procesate (salam, parizer, cârnat, etc.), băuturile acidulate (nu mai faci cunoștință cu balonarea), dulcețuri, etc.
Succes.
Pa, pa.

| Kerli a răspuns:

De acord cu Legiuitoarea
si trebuie sa faci aceste exercitii zilnic daca se poate
p. s.:rezultatele se vad abia intr-o luna de zile