| Isabelamaria21 a întrebat:

Buna TPU vreau sa dau burta jos! Niste exercititi ceva?

P. S. Vreau exerciti care sunt eficiente sh pe care le-ati incercat sh voi sh merge! Multumesc anticipat! vreau doar exerciti)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru partea superioara a abdomenului:
-http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 incepe cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 50. Fa-le o data la doua zile.
Pentru partea inferioara:
-http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100.In rest procedezi exact la fel ca si in cazul celuilalt exercitiu abdominal. Le-am incercat si eu pentru definirea abdomenului si am fost foarte multumita de rezultate.Succes.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin alergat de dimineata si dupa aia niste genoflexiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Enma a răspuns:

Genoflexiuni si sa sari in pat si sa nu mananci dupa ora 7

| Klaaa a răspuns:

Abdomene...

sunt cele mai eficiente...si pe mine m'au ajutat...happy

dar trebuie sa practici abdomenele un timp mai lung d 3-4 luni in continuu ca sa se vada rezultatehappy

sper ca te'am ajutat:X

| Sanborn13 a răspuns:

Abdomene si flotari... cele mai bune big grin

| andreycz a răspuns:

Incearca sa faci in fiecare seara 100 de abdomene, flotari sau genoflexiuni.alege una dintre acestea si sa vezi ca o sa mearga