| Isabelamaria21 a întrebat:

Buna TPU vreau cateva exerciti pentru abdomen ceva care a-ti incercat si voi si merge ce trebuie sa mananc si ce nu trebuiee!
P.S.Repet ce-a ce a-ti incercat sh voi sh merge!
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alinutza92r a răspuns:

Am incercat niste exercitii care da sunt foarte bune:D http://www.youtube.com/watch?v=Eorr6LC3BjQ, am un secret pentru tine, eu am slabit 3 kg in cateva zile, e cam mult dar na, mie mi-a placut:D, am eliminat painea "normala" si am inlocuit-o cu aia prajita, mai mult fiert, copt, mai putn prajit si putine dulciuri

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Abdomene, ciclism, coardă, înot, etc.
Evită consumul de grăsimi, băuturi acidulate, fast-food, tocături, carne grea, etc.
Succes.
Pa, pa.

| Dymytros a răspuns:

E simplu, in primul rand ca sa se vada "patratele" trebuie sa dai jos stratul de grasime ( poti da jos stratul de grasime alergand prin parc cu o geaca de trening ), in al doilea rand trebuie sa pui "patratelele ( pentru asta trebuie sa faci abdomene multe cam 5x 50 de serii si ridicari de picioare din stand pe spate cam 5x 20 )

funda big grinbig grinbig grin