| MeGhosta a întrebat:

Vreau sa spun ca de la 10 ani pana recent cand am implinit 12 ani toata lumea zicea ca am o voce super.si eu zic ca, cantam binisor... dar desi cant in fiecare zi cate ceva, vocea mea s-a stricat! nu mai e aceeasi. am 13 ani.credeti ca este schimbarea vocii in una mai "matura" sau pur si simplu nu mai este?! sunt speriata si tot odata imi vine sa plang pentru.ca am muncit la vocea aceea si acum toti zic ca inainte cantam mai misto si ca acum sunt mai varza sau altceva oh go on Help! straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... daca tu repeti in fiecare zi cate un cantecel ceva de cand esti mica... vocea ti se formeaza nu ti se strica, eu nu as merge pe varianta asta.happy, si nu te speria sunt sigura ca, este doar o schimbare, tu contiuna sa repetiwinking

2 răspunsuri:
| anutza_8496 a răspuns:

Te-ai maturizat si ti s-a schimbat vocea. Dar mai repeta ca poate ai noroc si-ti vei recapata vocea.

| BabyA a răspuns:

La unii se schimba la altii nu in cazul tau da trebuie sa repetii zilnic nu te ingrijora dar repeta zilnic rde-ma