| DarkNight123 a întrebat:

Salut am 15 ani sunt baiat si am o intrebare nu stiu ce se intampla cu vocea mea inainte aveam o voce destul de ok cantam foarte bine am fost si la cor si acum am vocea mai groasa nu pot sa cant cum cantam o data e vocea in schimbare? cat o sa dureze

2 răspunsuri:
| OXVoltz a răspuns:

Vocea ta o sa devina mai groasa in relativ un an sau doi, depinde; Ah, pubertatea.

| ALLAboutMoney a răspuns:

Incepe pubertatea frate sunt schimbarile prin care trece orice copil devii adolescent o sa ami apara diverse schimbari in corpul tau.Este absolut normal absolut toti trec prin asta nu ai dc sa te ingrijorezi.La baeiti se termina la avrsta de 20-22 ani.