| idealultau a întrebat:

vreau si eu sa devin o dansatoare de succes, si vreau sa fac ceva cursuri/ore de dans...cine ma poate ajuta, var rog.(dau FUNDOI+VOT la cel mai ajutator raspuns)

Răspuns Câştigător
| Lory_1630 a răspuns:

Ok...pai sa ma gandesc...iti dau niste site-uri un de poti sa vezi exact ce se face la anumitul club de dans: www.dansuri.md/; www.centralstudiodance.com/? go=studio&loc=97 astea sunt cele mai bune.scrie exact cum ti-am scris eu. sper sa te ajute. :-* :-*

2 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Daca imi spui in ce oras locuiesti, ti-as putea spune cele mai bune cluburi de dans unde ai putea merge.

| idealultau explică (pentru Lory_1630):

In Chishinau

| Lory_1630 a răspuns (pentru idealultau):

Ok...pai sa ma gandesc...iti dau niste site-uri un de poti sa vezi exact ce se face la anumitul club de dans: www.dansuri.md/; www.centralstudiodance.com/? go=studio&loc=97 astea sunt cele mai bune.scrie exact cum ti-am scris eu. sper sa te ajute. :-* :-*