| Ushhher a întrebat:

Buna tuturor
Ce program imi recomandati pentru a edita muzica gen scot pozitiv, adaug parti, mixez, etc. Cel mai bun primeste funda

4 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Traktor e cel mai bun. Eu fac muzica dubstep si dnb si le fac cu fruityloops apoi pentru editari folosesc traktor...e cel mai bun si cel mai folosit de dj profesionisti. Succes!

| Ushhher explică (pentru Spaz472):

Si cu traktor ce faci mai exact?

| Burner94 a răspuns:

Iti recomand Adobe audition, de preferat versiunea 3, asta o am si eu, e un program foarte bun pentru editat, masterizat si cum zici tu mixat, multitrack (poti suprapune sunete), si de asemenea dispune si de VST-uri, efecte speciale externe care i le introduci obtional pentru a masteriza, sau adauga anumite efecte proiectului respectiv.
Pentru detalii poti arunca o privire aici : http://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Audition
Bafta!