| beebbe23 a întrebat:

M-am gândit bine si aş vrea să îmi fac un vlog. Dar nu ştiu pe ce program aş putea edita filmările dacă vreau să schimb sau sa adaug muzică sau ceva în plus. îmi puteţi zice? Primul răspuns bun primeşte fundă!

2 răspunsuri:
| tudo393 a răspuns:

Un program foarte usor de utilizat: Movie maker. Poti adauga titluri, texte peste poze sau video-uri, muzica peste video-uri..sa faci muzica sau video-ul sa se auda mai tare.Pentru inceput este un program perfect, deoarece nu este prea dificil.De asemenea camera cu care filmezi trebuie sa fie.o camera! Nu un telefon! Am incercat:)) e prooost! Daca e Nikon e perfect, daca nu iar bine! Revenind la program, el este gratis si il poti downloada de aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows-live/essentials-home
Dai de scrol mai jos si iti apare intr-o casuta albastra,, descarca acum". Apoi la instalare selecteaza,, eu aleg programele pe care le instalez" si vei selecta doar movie maker...restul le debifezi. Daca nu iti apare o iconita pe desktop du-te la Start si ar trebui sa fie acolo iconita. Daca mai ai nevoie de ajutor intreaba:)