| rmichelle a întrebat:

Va rog, ajutati-ma cu un raspuns. Prin anii '90-'95 era o melodie pe genul celor de la Los Lobos- "La Bamba", dar incepea cu "In corner...". Stie cineva? Merci frumos!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Mai multe detalii, nu sunt suficiente!
Poate "informer", nu "in corner"...
Snow ft. MC Shan - Informer
http://www.youtube.com/watch?v=7FMOeF9Ktn8
dar stilul nu mi se pare acelasi :))
Detalii, detalii, detalii! Daca vrei raspunsul corect!

| rmichelle explică (pentru RoyDupuis):

Multumesc mult! Pe vremea cand "auzeam" melodia asta (adica la 5 ani) nu intelegeam cuvintele si cu atat mai putin engleza happy. Si detalii... cam greu sa imi aduc aminte mai mult decat linia melodica. Apreciez calitatea ta de a deduce rapid, fara prea multe informatii. Aceasta era melodia. Multumesc inca o data!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy nu pot sa cred! Informer era? laughing