| xulescu123 a întrebat:

Va rog frumos, daca ati putea sa ma ajutati si pe mine. As dori niste muzica FOLK Romanesc. indiferent de Artist/Trupa/Ani. dar in general as dori ceva mai vechi dar nu conteaza. Daca mi-ati putea da un link de unde as putea downloada un playlist nu o singura melodie. sau daca daca aveti in calculator si ati dori sa mi-o trimiteti si mie. sau sa o uploadati pe net si sa o descarc eu de acolo, as fi recunoscator. Multumesc.

3 răspunsuri:
| SuciuFlo a răspuns:

Iti recomand Pasarea Colibri, Phoenix, Cenaclul Flacara, cauta pe youtube melodii de la ei, copiaza link-ul melodiei apoi intri pe steul asta http://www.youtube-mp3.org/ stergi linkul care scrie acolo si il lipesti pe al tau, apoi dai Convert Video si apoi download, bafta :) Ma bucur s avad ca cineva mai e interesat de muzica folc

| xulescu123 explică (pentru SuciuFlo):

Multumesc mult, pai cum sa nu fiu interesant cand e o muzica atat de speciala sa zic. are tot ce vrei ..Asta ascult si eu, Pasarea Colibri, Phoenix, Cenaclul Flacara + Cargo, Vali Sterian etc. nu-i retin pe toti acum laughing imi trebuiau mai multe melodii sa fac un playlist pentru masina. in trafic merge perfect folc. cel putin la mine. dar cred ca o sa ma apuc sa downloadez una cate una. Multumesc

| SuciuFlo a răspuns (pentru xulescu123):

S-ar putea sa gasesti pe undeva si albume, nu stiu, eu am gasit in trecut niste albume de la nicu alifantis, oricum, e bine ca nu a fost uitata muzica asta!