| printrestele a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati.
Vreau sa-i cînt un cintec mirelului meu la nunta noastra, dar nu pot gasi ceva frumos, de dragoste. Va rog frumos citeva idei. Inafara de cintecul mirilor de de Bambi.

6 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Celine Dion - My heart will go on
Jotem
Amna feat. Adda - Fara aer (Official Music Video)

| printrestele explică (pentru BadAngel3):

Da e ok, dar titanic eu un cintec greu nu cred ca as putea sa-l cant atit de bine, dar nici sa stric farmecul cintecului nu as vrea. Vreau ceva gingas de tot. ceva sublim din suflet.

| BadAngel3 a răspuns:

Akcent - Chimie Intre Noi ( official video HD )
Simona Nae feat. Juju - 2 nebuni (Official Video)
Elena feat. JJ - Pana dimineata (Official Video)

| printrestele explică (pentru BadAngel3):

Cintecele sunt minunate, dar vreau ceva gingas, dragut nu doi nebuni sau ceva de genu.

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Celine Dion - My heart will go on
Lara Fabian - Je suis malade
Andra - Dragostea ramane
Andra - Colt de suflet

| fluturasdecatifea a răspuns:

Cantecul din Titanic