| AriaMontgomery375 a întrebat:

Eu vreau sa scriu un cintec, dar nu stiu despre ce sa-l scriu! Am 13 ani si cintecul sa nu para prea copilaros si prea matur! Ajutati-ma! Va rog!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Muzica trebuie sa vina din sufletul tau. Spui ca tu vrei sa scrii un cantec. Pai scrie-l TU!

Copii cu capul in nori straight face

1 răspuns:
| anncky a răspuns:

Pai depinde de ce melodii asculti. ele te pot inspira ai putea sa iesi intr-un parc sau in natura. poti sa scrii despre ce te inconjoara ce te face fericita sau mai trista. despre iubire sau ura. despre prieteni sau dusmani.