| anonim_4396 a întrebat:

Vă rog mult să îmi daţi şi mie foarte, foarte, foarte multe melodii heavy metal, death metal, black...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Incearca melodii de la:

Sepultura,Soulfly,Cavalera Conspiracy,Manowar,Megadeth,Motorhead,Trivium,Metallica,Exodus,Coroner,Metal Church,Testament,Iron Maiden,Queensyrche,Hammerfall,Dimmu Borgir,Satyricon,Bathory,Hate,Burzum,Mayhem,Carnophage,Sepsism,Cradle of Filth,Meshuggah,Immortal,Behemoth,Vader,Vesania,Decapitated,Amon Amarth,Eutectica,Ablazer,Sodom,Destruction,Kreator,Abigor,Children of Bodom, Northern, Kalmah

| KristalPop a răspuns (pentru Dumnezău):

Multumesc mult!

| Gorath a răspuns:

Pe lângă ce a zis Dumnezău,mai completez cu Slayer,Fleshgod Apocalypse,Dark Moor,Abigor,Necrophagist,Korpiklaani,Septic Flesh,Rotting Christ,Vader,Marduk, Carpatica, Negura Bunget.Mai bine ascultă de aici câteva şi vezi care-ţi place, pentru că ar fi prea mult să îţi alegem noi melodiile.