| Dyzii a întrebat:

Am o întrebare! Dacă ai avea posibilitatea să înveţi la o şcoală de muzică care ar fi cea mai bună?

4 răspunsuri:
| ღKimKimmyღ a răspuns:

Liceul Dinu Lippati. Sau George Enescu, mai degraba George Enescu.winking

| Scumpilicii a răspuns:

Paii. In Romania gasesti scoli de muzica. Eu am auzit de una care se afla pe locul I la judet : Liceul De Arta " Ionel Perlea " care se afla in localitatea Slobozia, judetul Ialomita! Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| teodormaryus99 a răspuns:

Scoala si liceul George Enescu sau scoala generala nr 4 de arte plastice si muzica de la Lizeanu.

| teodormaryus99 a răspuns:

Liceul George Enescu sau scoala nr 4 de arte plastice si muzica de la Lizeanu.