| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ai avea posibilitatea de-a vorbi cu tine cel din trecut ce l-ai sfătui?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimic, altfel viitorul meu nu ar mai fi la fel si evident ca... faptul ca vorbeam cu mine nu s-ar fi intamplat ulterior happy

| Justme79 a răspuns:

Buna sunt atât de multe încât nu pot cuprinde în câteva cuvinte ce mi ași putea spune mie celei din trecut există vorbea aceea "nimic nu este întâmplător în viața toate se întâmplă cu un motiv"

| Etro a răspuns:

Să o avertizeze pe mama că ar să se căsătorească cu un nesimțit, e unicul lucru care laș sfătui să-l facă