| Twilight a întrebat:

Buna!

Voi ce varsta credeti ca are Lady Gaga?
Mskiss

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Dacă ne luam după wikipedia, 25, dacă ne luăm după fizic, nemachiată, are 50.

9 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Pai ...Eu cred ca are 25 sau 26 de ani dar dupa aspectul fizic cam 50 (fara suparare daca esti fan GaGa ) Dar chiar asa e adica hai sa o comparam cum era ea si cum este acum...

http://stiri.rol.ro/images/stories/gaga_baiat/lady-gaga-1234197857.jpg (aici, in prima poza, o papusa pot sa spun :) )
Dar...

http://cdn.blogs.sheknows.com/......day-09.jpg (aici...nu am ce sa zic )
Dar cred ca sunt mai multe poze cu ea pe Google in care arata mai putin dragut :)

| Twilight explică (pentru xXPsychO983):

Nu sunt fan gagalaughing Cum as fi putut sa o critic daca eram genu:"o iubesc"laughing

| Twilight explică (pentru xXPsychO983):

In prima poza se observa batranetea la fata chiar daca restul sunt...perfecte (coafura, rochia etc) iar in a doua poza nu se observa probleme ale tenului pentru ca are gura deschisa si s-a lungit pielea pe fata, dar sigur am fi observat ceva in neinregula si la poza asta daca era normala. Iar daca te referi la dintii de vampir, sunt falsiwinking

| LitaKamelya a răspuns:

Din cunostintele mele, Lady Gaga nu are nici o operatie estetica.

| AddaXD a răspuns:

Are 25 de ani.

| ndc a răspuns:

Are 25 de ani daca e sa ne luam dupa Wikipedia.

| Twilight explică (pentru ndc):

Mda laughing... faza e ca are vreo 52, 53. Cauta poze cu ea iesind din apa sa vezi ce piele de baba arelaughing...si multe operatii estetice!