| IuliaIB a întrebat:

Buna happy vreau cat mai multe sugestii de manele pe care se poate dansa populara; ceva in gen: 'Claudia si Asu - Foarte tare foarte fain'. Poate va suna ciudat dar va rog daca stiti sa imi trimiteti urgent! Funda pentru cele mai multe melodii de acest gen >:

5 răspunsuri:
| llucixxl a răspuns:

Eat *** and don't prosper.

| VladGH a răspuns:

Ascultati manele? Atunci, nu sunte-ti mai destepti ca tiganii laughing Aplauze!

| IuliaIB explică (pentru VladGH):

Cel putin eu stiu romana, domnule "sunte-ti" laughing si in plus, nu pot spune ca la o petrecere nu merge o maneawinking

| VladGH a răspuns (pentru IuliaIB):

II bun, dar esti un tigan mai avansat laughing Ascultati manele si se duce de ripa muzica romana, curind veti fi tara tiganilor. Oricum deja toti spun ca in Romania sunt numai tigani.

| IuliaIB explică (pentru VladGH):

Gusturile nu se discutawinking