| smileysmiley a întrebat:

Hey! Cine imi poate spune si mie cum sa fac pictogramele si scrisu sa se vada mai mare pe ecran? Stiu ca intr-un timp le-am avut mai mari apoi mi le-a facut cineva mai mici ca numai vroiam dar nu stiu cum
P. S. Am windows XP big grin

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Daca te referi pe browser, ctrl + rotita de la mouse. Dai zoom in.
Daca te referi peste tot, schimbi rezolutia ecranului.

| iuly97 a răspuns:

Eu stiu asa :
click dreapta pe desktop la properties
la appereance, langa font size - advanced
la item pui Icon...
dar as vrea sa stiu cum este scris la voi la Font si la Size ca eu am schimbat si as vrea sa pun normal si nu mai stiu ce scris era

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Dai click dreapta la "properties" apoi click la "settings" si putin mai jos ai "screen resolution" si dai acolowinking