| 12345678919 a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum sa fac ca sa ii apara la ceialti din lista mea cand intru sau cand es de pe mess aidiu meau cu litere mari... ma poate ajuta cineva va rig frumos

2 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Se poate face un id cu litere mari dar can intri pe id trebuie sa scrii id cu litere mari dar la prietenitai id tau apare tot cu litera mica singura diferenta este ca nu mai atunci cand intri tu pe id trebuie sa il scrii cu litera mare asa am eu un id. Sper ca am explicat destul de bine ca sa iti apar ce nume vrei la ceilalti prieteni pune in aplicare exact ce a zis addme

| addme a răspuns:

Idul nu stiu daca poti sa il faci cu litere mari pentru ca e ceva automat dat din sistem. Insa poti sa iti pui ce nume vrei ca sa te aiba ceilalti. OK. trebuie sa faci urmatoarele. Modifica-ti "My Contact details" (gasesti in meniu la Messenger) si apoi cand vb cu o persoana poti sa ii dai "Send Contact details" (din fereastra de Chat in bara de meniu la Actions), iar daca acea persoana salveaza noile detalii despre tine automat i se va schimba si numele, si il va avea pe cel ales de tine. Bineinteles el poate remodifica daca nu ii place ceva, insa macar tu ai incercat!
Have a nice day!