| HopeYup a întrebat:

Buna vreau sa va intreb daca Puya are un copil. Nu ca as fi fana dar vreau sa stiu asa simplu. Eu imi amintecs ca are o fetitan. Asa e?

2 răspunsuri:
| JusTSmiLe007 a răspuns:

În luna septembrie a anului 2010 iubita lui pe nume Melinda a născut o fetiță.;;)
uite aici linkul;;) http://ro.wikipedia.org/wiki/Puya_(c%C3%A2nt%C4%83re%C8%9B_rom%C3%A2n) sunt doar cateva informatii despre el
fundita?:X

| Mimi58 a răspuns:

Nu,nu are nici un copil!
Eu sunt o fana de a lui si stiu multe dar stiu ca el nu are nici un copil.
FUNDA?