| aleix a întrebat:

Nu tine asa de mult de muzica ce doresc sa intreb dar totusi. Vreau si eu id-ul lui Puya. Il ador. :]]

7 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Eu nu va inteleg pe astia care tot postati intrebari in speranta de a afla id-urile vedetelor. In primul rand, suntem si noi oameni ca toti oamenii, culesi care de pe unde, nu suntem de la vreo casa de discuri si nici impresari ca sa detinem informatii personale despre vedete. In al doilea rand, chiar daca am fi, crezi ca le-am dezvalui oricui? Crezi ca Puya cand s-ar trezi cu 5000 de id-uri in lista, si-ar mai folosi acelasi id? In al treilea rand, imagineaza-ti cati fani disperati l-ar adauga in lista lor. Crezi ca ar avea timp sa stea la taclale cu fiecare?

| HinnaBunneh a răspuns:

Tu esti chiar proasta tu crezi ca cineva d p TPU ii stie id-ul mama proasta esti rolling on the floor

| LucianGabriel a răspuns:

Crede-ma, vedetele nu si-ar da id-urile la fani.Si daca vezi ca exista vreo-unul este facut de cineva la misto.

| Mihaela_7411 a răspuns:

Eu am un id in lista puyasalajan32 dar nu sunt foarte sigura ca e el. Poti incerca:d.

| Anonoim a răspuns:

Nici unu dintre alea nu sunt id lui... IL am si pe al lui si pe a lu bitza si a lu shoby dar nu le dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya_Puyu. dragos ...cred ca esta e, dar nu sunt sigura pentru ca nici add nu mi-a dat.

| aleix explică:

Nici nu trebuie sa intelegi ceva "cornculapte" ...nu am 12 ani sa mai cred ca orice id care contine acest nume intr-adevar chiar ese persoana respectiva.Am postat aceasta intrebare sa vad cam ce raspunsuri se dau in nici un caz sa se trezeasca... cineva, sa nu folosesc cuvinte obscene, sa ma faca proasta. Daca am nevoie de un numar de telefon sau de id-ul adevarat a lui Puya, il pot ruga pe prietenul meu sa faca rost.Si el canta, dar nu ma intereseaza persoana Puya happy